First Team

Offense

Wide Receiver: Jordan Hogue, New Haven; Grey Fox, East Noble; Ben Skowronek, Homestead

Tight End: Jeremy Davis, Norwell

Tackles: Zach Alexander, Homestead; Blake Yager, Carroll; Reece Hobson, East Noble

Guards: J’Keveous Hampton, New Haven; Andrew Oakes, Norwell

Center: Connor Holcomb, East Noble

Quarterback: Piercen Harnish, Norwell

Running Back: Justin Tranquill, Carroll; Airiest Vasquez, New Haven

Kicker: Bayden Lee, Carroll; Chase Ellsworth, Bellmont

Defense

Defensive End: Tyler Hands, Carroll; Keaton Osborn, East Noble

Interior Line: Zach Swarts, Homestead; Sid Napier, East Noble

Linebackers: Drue Tranquill, Carroll; Jake Peterson, East Noble; Adam Hoffer, New Haven; Cory Stace, Homestead

Defensive Backs: Alex Bartkus, Carroll; Nathan Wible, East Noble; Travis Crowe, New Haven; Wayne Smith, Columbia City

Punter: Landon Cochran, DeKalb

Special Teams Player: Justin Tranquill, Carroll

Second Team

Wide Receiver: Tyler Winklejohn, Carroll; Reggie Hayes, Norwell; Austin Krider, Homestead

Tight End: Zac Edgar, Carroll

Tackles: Dalton Schultz, Bellmont; Garrett Bricker, New Haven

Guards: Ammon Carr, Carroll

Center: Connor Burgess, Carroll

Quarterback: Logan Ormsby, Homestead

Running Back: Brandon Mable, East Noble; D’ Andre Smith, New Haven

Kicker: Jared Teders, East Noble

Defense

Defensive End: Brandon Stone, New Haven; Seth Johnston, Carroll

Interior Line: Chase Blotkamp, Carroll; Nick Vachon, New Haven

Linebackers: Trevor Eichler, Norwell; Dylan Conner, Carroll; Walker Boyles, East Noble; Kyle Mohsenzadeh, Homestead

Defensive Backs: Gunnar Goebel, Homestead; Reid Jutte, Norwell; Blake Schumacher, Carroll; Dylan Jordan, East Noble

Special Teams Player: Travis Crowe, New Haven

Honorable Mention

Wide Receiver: Bret Sible, East Noble

Tight End: John Sefton, Bellmont

Tackles: Curtis Blackwell, Norwell

Center: Drew Cummings, Columbia City

Quarterback: Chandler Boggs, Carroll

Running Back: Reid Jutte, Norwell; Trevor Love, Bellmont

Kicker: Graham Denney, Norwell

Defense

Defensive End: Dakota Goldwood, Columbia City; Graham Stoppenhagen, Norwell

Interior Line: Braden Myer, Columbia City; Seta Raisuni, Homestead

Linebackers: David Salazar, East Noble; Dustin Walls, New Haven

Defensive Backs: Landon Tackett, East Noble

Special Teams Player: Walker Boyles, East Noble

POSTED: 10/30/13 at 7:31 am. FILED UNDER: Schools, Sports